Kurs e-learning Pierwsza Pomoc

dla nauczycieli i  pracowników szkół

W związku ze zmianami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach, szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest obowiązkowe dla wszystkich pracowników szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych

29 listopada 2018 Ministerstwo Edukacji Narodowej zmieniło przepisy dotyczące przeprowadzania szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy w szkołach. Nowe przepisy mówią, że każda osoba pracująca w szkole musi przejść szkolenie z pierwszej pomocy, czyli są to osoby pracujące np. w administracji placówki oświatowej, osoby dbające o porządek w szkole, czy osoby wydające dzieciom posiłki. 

Podstawa prawna: § 2 pkt 2 rozporządzenia MEN z 31 października 2018 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach

Kurs 100% e-learning


Wygodna i najszybsza forma ukończenia kursu dostosowującego do nowych przepisów

Kurs ukończysz nawet w 1 dzień! Wysyłka Certyfikatów każdego dnia

ZAUFANIE


Istniejemy od 2010r. Przez ten okres przeszkoliliśmy tysiące osób. Jesteśmy sprawdzoną na rynku jednostką szkoleniową.

CERTYFIKAT


Wydawany Certyfikat zgodny z najnowszym Rozporządzeniem MEN. Kurs Certyfikowany przez Jednostkę Certyfikującą Trusted Company Poland.

 

Program szkolenia
- Prawne aspekty udzielania pierwszej pomocy

- Standardy postępowania wg Europejskiej Rady Resuscytacji
- Bezpieczeństwo ratownika
- Prawidłowe wezwanie pomocy
- Reakcja organizmu na niedotlenienie
- Łańcuch przeżycia
- Reguła ABC
- Ocena stanu świadomości
- Pozycja boczna ustalona
- Metody udrażniania dróg oddechowych
- Ocena stanu układu krążenia
- Zatrzymanie oddechu
- Zatrzymanie krążenia
- Resuscytacja krążeniowo - oddechowa
- Automatyczna defibrylacja zewnętrzna AED
- Program dostępu do AED

Po zakupie kursu w naszym sklepie internetowym otrzymujesz na e-mail login i hasło do Platformy e-learning. W dowolnym czasie zapoznajesz się z materiałami i w dowolnym momencie podchodzisz do części egzaminacyjnej w formie testu on-line. Zaświadczenie wysyłane jest tego samego lub następnego dnia roboczego od daty egzaminu.

Jeśli jesteś pracownikiem szkoły lub innej intytucji samorządu terytorialnego i najpierw potrzebujesz fakturę, kup kurs wybierając opcję płatności "przelew zwykły" a w uwagach do zamówieniu podaj dane do faktury proformy. Kurs zostanie aktywowany bez oczekiwania na wpłatę.

Jeśli zamawiasz kurs dla kilku osób i również najpierw potrzebujesz fakturę proformę, kup kurs wybierając odpowiednią ilość "sztuk" kursu, wybierz opcję "przelew zwykły" a w uwagach do zamówienia podaj dane do faktury proformy. Kurs zostanie aktywowany bez oczekiwania na wpłatę. Nie musisz podawać wszystkich danych kursantów, odpowiednie pola wypełnią w czasie egzaminu on-line podając numer zamówienia.

Cena: 119 zł/ osobę

(sklep zapyta o formę wysyłki, dotyczy wysyłki dokumentów po ukończonym kursie)

Instytut MED-ANEST

ul. Rynek 7; 64-800 Chodzież
Kontakt w godzinach: Pn-Pt 7.00 - 15.00
 Tel. 67 222 71 78          biuro@med-anest.pl